Think With Google Nedir?

Think With Google Nedir?

Think With Google, son yıllarda özellikle dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren kişilerin çok kullandığı uygulamaların başında gelmektedir. Think With Google platformu dijital pazarlama konusunda en detaylı raporlara ve verilere ulaşılabilen bir hizmettir. Google verileri ile oluşturulan bu platform üzerinden güncel pazarlama, internet ya da akla gelebilecek her konu ile ilgili pazarlama araştırmalarına ve istatistiklere erişim sağlanabilmektedir.

Bunun yanı sıra Think With Google genel olarak pazarlama stratejilerini geliştirmek amacıyla kullanılan bir platformdur. Google hizmetinin bir parçası olan uygulamada, güncel tüketici alışkanlıkları ve veri analizleri konusunda istenilen her bilgi yer almaktadır. Tüketici davranış modellerine ait olan detaylı raporlar ve analizler Think With Google içeriklerinden bazıları olmaktadır.

Think With Google Özellikleri Nelerdir?

Pazarlama alanında kişilerin kendilerini geliştirmesine yardımcı olan bir platform olan Think With Google, sağladığı güncel bilgilerle, güçlü analiz verileri elde edilmesine imkan tanır. Tüketici alışkanlıklarına ve modellerine ait olan güncel bilgiler sayesinde, yeni pazarlama stratejileri geliştirilebilmektedir.

Think With Google güçlü olan altyapısı ve Google’dan alınan güncel verilerle dijital pazarlama trendleri hakkında en önemli bilgilerin yer aldığı bir kaynaktır. Türkiye ya da global dünya pazarlama stratejisi örnekleri Think With Google ile elde edilebilir. Bütün bu bilgi ve verilerin haricinde uygulama içerisinde yer alan eğitici içeriklerden, makalelerden ve Youtube videolarından da pazarlama konusunda çok önemli bilgiler öğrenilebilmektedir.

Think With Google Pazarlama Stratejileri

Think With Google uygulaması son derece gelişmiş ve profesyonel bir hizmet alanıdır. Pazarlamanın geleceği, gelişen teknolojiler ve dijital dönüşüm gibi konular hakkında çok önemli bilgiler sunar. Durmaksızın gelişen dünyanın hızına ayak uyduracak zengin veriler ve raporlar ile Think With Google yardımı ile satış stratejileri en iyi şekilde oluşturulabilir.

Aynı zamanda Think With Google pazarlama yöntemleri dışında, yeni reklam stratejileri geliştirmek açısından da, günümüzde en iyi kaynak durumundadır. Think With Google güncel verilerin, makalelerin, raporların ve analizlerin yer aldığı bir opsiyon ağıdır. Bu nedenle günümüzde pek çok dijital pazarlama ajansı Think With Google pazarlama stratejilerinden yararlanmaktadır.

Think With Google Pazarlama Araçları

Pazarlamanın geleceği hakkında da önemli ipuçları veren platformda, dijital pazarlama araçlarının kullanılması konusunda da, ilham verici yeni fikirler bulunur. Buna bağlı olarak Think With Google uygulamasında yer alan başlıca pazarlama araçları ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Market Finder
  • Grow My Store
  • Test My Site

Google’ın Think With uygulamasında yer alan Market Finder pazarlama aracı ile uluslararası pazarlama taktikleri öğrenilebilmektedir. Aynı zamanda pazarlama stratejilerinin global dünyaya uygun olarak, nasıl geliştirileceği hakkında önemli veriler elde edilebilmektedir. Grow My Store pazarlama aracı ile özellikle e-ticaretle uğraşan internet sitelerinin nasıl geliştirileceğine dair önemli ipuçları verilmektedir.

Test My Site pazarlama aracı ise mobil sitelerin pazarlama alanında kullanılmasına dair fikirler vermektedir. Bütün bu Think With Google pazarlama araçları yardımı ile dijital pazarlama hakkında çok önemli detaylara ulaşılabilmektedir.

Dilerseniz SEO‘ya dair birçok konuya değindiğimiz kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Think With Google Geleceği

Think With Google günümüzde dijital dünya ile ilgilenenler tarafından sıklıkla kullanıldığı gibi gelecekte ki kullanımının daha da artması beklenmektedir. Oldukça faydalı veriler elde edilmesini sağlayan bu hizmet Google’ın en güzel uygulamaları arasında şimdiden yerini almıştır. Teknolojinin gelişme hızına ayak uyduran bu uygulama, özellikle verilerin güncel elde edilmesi açısından çok başarılı olan çalışmadır. Bu bağlamda asla güncelliğini kaybetmeyecek olan analiz araçlarından birisi de, kesinlikle Think With Google olmaktadır.

Önerilen Paylaşımlar
Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *