SEO FD
360° Digital Solution

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

SEOFD, kişiselleştirilmiş sosyal medya yönetim hizmetleri sunan, sektörün önde gelen dijital pazarlama ajanslarından biridir. İşletmenize özel olarak tasarlanmış sosyal medya yönetim stratejisi ile rakiplerinize fark atarak, sektörünüzde lider bir konuma gelmek ister misiniz?

sosyal medya yönetimi hizmeti

Sosyal Medya ve E-Ticaret

Sosyal medyanın gücü ve sahip olduğu müşteri potansiyeli herkesin farkında olduğu bir konuydu. Ancak 2020 yılında bu oyunun kuralları değişti ve işletmeler sosyal medya stratejilerini güncellemek durumunda kaldılar. İşte, SEOFD olarak gözlemlediğimiz, öne çıkan yeni sosyal medya trendleri…

ROI (Yatırım Getirisi) Yarışı Pazarlamacıların yaklaşık olarak dörtte üçü, 2021’de sosyal medya yönetiminin en önemli faydalarından biri olarak “yeni müşteri kazanımı”nı ifade etmektedir. Ancak kazandığınız yeni müşteriler, kalıcı olmadıktan sonra sadece anlık bir büyüme yaşamanıza sebep olmaktadır. Bu nedenle, uzun vadede sadakatlerini kazanmak için yenilikçi deneyimler oluşturmanız gereklidir. İşte SEOFD, tam da bu noktada yardımınıza yetişmektedir.

Söz Gümüşse Sükût Altındır. Birçok marka, özellikle yorumlar kısmında kendilerini yoğun bir şekilde ifade etmeyi seçti. Ancak bu, takipçilerin marka ile değil birbirleriyle iletişime geçme isteklerinin göz ardı edilmesi anlamına gelmektedir. Takipçilerinizin, birbirleriyle etkileşime geçebilmeleri için fırsat vermeniz gereklidir.

Büyüme Devam Edecek Sosyal medya platformları, her geçen gün E-Ticaret ile daha entegre hale gelmektedir. Özellikle Instagram ve Facebook gibi ağların alışverişi destekleyici geliştirmelerde bulunmaları; bu tarz bir alışveriş alışkanlığının ve sosyal medya kullanımının artmaya devam edeceğini göstermektedir.

Sosyal Medya ve E-Ticaret
Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları

Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları

SEOFD olarak sağladığımız sosyal medya yönetimi ile edineceğiniz başlıca faydalar şunlardır:

Geniş Kitlelere Erişim Sağlayın
Instagram’dan LinkedIn’e kadar tüm sosyal medya ağları, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kullanıcıya erişmenizi sağlayabilir. Niş kitlelere ulaşmak için Pinterest gibi sosyal medya platformlarının bile sosyal medya yönetimi için bizimle çalışabilirsiniz. Geleneksel pazarlama ve reklamcılık faaliyetleri, kesinlikle sosyal medya mecralarının yarattığı fark ile yarışamazlar. Bu nedenle, sosyal medya yönetimi işletmeniz için olmazsa olmazdır.

Hedef Kitlenizi Daha İyi Tanıyın
Sosyal medya yönetiminizi, işin profesyonellere teslim etmek; girişimlerinizi kullanıcı davranışlarıyla uyumlu hale getirmenize olanak tanır. Tüketicilerin yaklaşık %80’i, sosyal medya aracılığıyla satış tavsiyesi almaktadır.

Performansınızı Gözle Görülür Bir Oranda Artırın
SEOFD uzmanları, sosyal medya pazarlamasının işletmelere sağladığı performans artışı konusunda hemfikirdir. Sosyal medya aracılığıyla kendi markanızı yaratabilir, potansiyel müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir araştırmada, B2B pazarlamacılarının neredeyse %45’i Facebook aracılığıyla müşteri kazandıklarını ifade etmiştir.

Sosyal Medya Yönetim Hizmetiyle Fark Yaratın

Günümüzde tüketicilerin yaklaşık %75’i, bir ürünü satın almaya karar verme aşamasında sosyal medyanın yardımına koşmaktadır. Sosyal medya hesapları hem B2B hem de B2C işletmeler için müstakbel müşterileri ile iletişim kurmada kritik bir role sahiptir. Bu nedenle küçük veya büyük olması fark etmeksizin tüm işletmeler, profesyonel sosyal medya yönetimine yatırım yapmaktadır.

SEOFD, dijital pazarlama alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla, sosyal medya yönetim hizmetleri için güvenilir seçimdir. İş ortağınız olarak; marka bilinirliğinizi, müşteri sadakatini, elde ettiğiniz geliri ve çok daha fazlasını geliştirmenize yardımcı olacağız.

Hizmet paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, bu sayfanın aşağısında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ekibimiz, 24 saat içinde size dönüş sağlayacaktır.

sosyal medya yönetim hizmetiyle fark yaratın
vinci
total
sncf
eiffage

Sık Sorulan Sorular

Bizimle iletişime geçmeden önce bizlere sorulan sık sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Sahip olduğunuz kişisel veya kurumsal sosyal medya hesaplarınızı, takipçileriniz ve müşterilerinize en iyi imajı yansıtmak için yönetmeye talibiz.

Başta en çok kullanılan İnstagram, Facebook ve Twitter olmak üzere diğer birçok sosyal medya platformunu da yönetebilecek kabiliyete sahibiz.

Öncelikle sizlerle yaptığımız istişareler sonucunda hedef kitleniz ve uygulayacağımız stratejiler belirlenecek. Ardından sosyal medya görünürlüğünüzü en iyi şekilde yansıtan gönderiler hazırlanarak periyodik çalışmalara start verilecek.

Sizlere sunacak olduğumuz aylık raporlamalar sonucu içerik durumu, takipçi, aldığınız etkileşim ve reklam gibi birçok çalışmanın durumu hakkında haberdar olabileceksiniz. Raporlama sonucu yapacağımız fikir alışverişleri ile de hedef kitleniz hakkında birçok çıkarım yapabilecek hale geleceksiniz.

24 Saat içerisinde geri dönülecektir

İletişim Formu