SEO FD
360° Digital Solution

İçerik Hizmeti

Her projenin ardında güçlü bir hikâye barındırdığına inanıyoruz. Fikirlerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, vizyonunuzu ve en önemlisi de ruhunuzu; içeriklerinize yansıtıyoruz. SEOFD içerik hizmeti, takipçilerinizle güçlü bir iletişim kurabilmenizi ve başka kullanıcıların ilgisini çekerek kitlenizi büyütmenizi sağlamaktadır.

içerik hizmeti

İçerik Hizmeti Nedir?

Sosyal medya platformlarında ve internet sitelerinde paylaşılan; yazılı, sözlü, görsel vb. yöntemlerle ifade edilen her şeye içerik adı verilir. İçerik hizmeti, internet dünyasında var olabilmek için düzenli olarak paylaşım yapmanıza yardımcı olmaktadır. İşletmenizin özelliklerine ve hedeflerine en uygun şekilde hazırlanan içerikler, takipçilerinizin ilgisini canlı tutmanıza olanak tanıyacaktır.

İnternet siteleri ve dijital işletmeler için organik arama sonuçlarında üst sıralarda listelenmek oldukça önemlidir. Düzenli olarak ve SEO uyumlu paylaşımlar yaptığınız takdirde, Google başta olmak üzere arama motorları sitenizi daha yakından tanıyacak ve herhangi bir sorgu yapıldığında üst sıralarda listelenmenizi sağlayacaktır.

İçerik Hizmeti Nedir?
İçerik Hizmetine Neden İhtiyacınız Var?

İçerik Hizmetine Neden İhtiyacınız Var?

Dijital dünyada kalıcı olabilmenin kilit faktörü, düzenli olarak içerik yayınlamaktan geçmektedir. Ayrıca yayınladığınız içeriklerin hedef kitlenizin beklentilerini karşılaması ve ilgi çekici konulardan olması gereklidir. SEOFD’nin alanında uzman içerik yazarları, hedef kitlenize en uygun içerikleri sunabilmenize yardımcı olacaktır. Gelin içerik hizmetinin önemini biz değil, bazı istatistikler ifade etsin:

B2C pazarlamacıların %42’si, düzenli içerik paylaşmanın, pazarlama faaliyetlerinde oldukça önemli olduğunu iddia etmektedir.
Pazarlamacıların %60’ı her gün en az bir içerik oluşturmaktadır.
İşletmecilerin %56’sı, içerik oluşturma maliyetlerini artırmaya niyetli olduklarını ifade etmektedir.
Pazarlamacıların %36,7’si, sürekli olarak ilgi çekici görsel içerikler oluşturmanın, karşılaştıkları en büyük zorluklardan biri olduğunu dile getirmektedir.
İçerik pazarlamacılarının %76’sı, içerik başarısını ölçmek için, organik trafiği baz almaktadır.
İşletmelerin %94’ü; sosyal medyayı, içerikleri için dağıtım kanalı olarak kullanmaktadır.

Günümüzün dijital dünyasında, içerik üretmenin ve düzenli olarak yayınlamanın ne kadar önemli olduğunu, sadece biz değil istatistikler de doğrulamaktadır. SEOFD olarak, siz tüm zamanınızı ve enerjinizi kendi işinize ayırmışken, işletmenizin ruhuna en uygun içerikleri yayınlamanızı sağlayacağız.

İçerik Hizmeti Nelerden Oluşmaktadır?

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için, içerik oluşturma sürecini belli aşamalara bölerek gerçekleştirmekteyiz.

Daha önceden yayınlamış olduğunuz içeriklerin türünü anlayarak ve işletmenizin, web sitenizin veya sosyal medya hesabınızın ruhunu özümseyerek işimize başlıyoruz.
Talep ettiğiniz içerik konusuyla ilgili anahtar kelime araştırması yapıyoruz.
En kapsamlı içeriği oluşturabilmek için, konunuz hakkında daha önce yayınlanmış gönderileri inceliyoruz.
İçeriklerinizi, SEO kurallarına bağlı olarak kaleme alıyoruz.
Eski içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı oluyoruz.
Hazırladığımız yazılı içerikleri, ilgili görsel sunum elemanları ile destekliyoruz.
Talep ettiğiniz görsel formatta içerikler için, en son tasarım trendlerini takip ederek, markanıza uygun gönderiler hazırlıyoruz.

İçerik Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın

Asıl işinize daha fazla zaman ayırarak, içeriklerinizin yükünüzü bize bırakmak ister misiniz? İzin verin, herkes uzman olduğu işi yapsın. Sektörel deneyimimiz, bizimle çalışmaktan memnun müşterilerimiz; yeni işlerimizde nasıl hareket etmemiz gerektiğine dair en büyük ilham kaynağımızdır.

İçerik, dijital dünyada var olmanın bir numaralı kuralıdır. İçerik hizmeti, dijital varlığınızı ortaya koyabilmenize ve ardından bu durumu sürdürülebilir kılabilmenize olanak tanır. Dijital pazarlama ve E-Ticaret alanlarında uzman kadromuz, hedef kitlenize en çok hitap edecek içerikleri kaleme alacaktır.

İçerik hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sadece bizimle tanışmak, biraz fikir edinmek için bu sayfanın altında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ekibimiz, en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

içerik hizmeti almak için bize ulaşın
vinci
total
sncf
eiffage

Sık Sorulan Sorular

Bizimle iletişime geçmeden önce bizlere sorulan sık sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

İçerik sektöründe kalıplaşmış olan fiyat düzeni 100 kelime başına maliyettir. Bu maliyet belirlenirken bizlerden istediğiniz içeriğinin detay düzeyi esas tutulur. Sizlerden içerik hakkında gerekli bilgi alınır ve gerektiğinde akademik makale seviyesinde içerik sizlere minimum fiyata ulaştırılır.

Yazar kadromuzun tamamı SEO ekibimiz tarafından yazım parametreleri konusunda eğitilmiştir. Hazırlanan özgün içerik tamamlandıktan sonra uzmanlarımız tarafından kontrol edilir ve sizlere sunulur.

Elbetteki bizlerden talep ettiğiniz içeriğin belirli bir hazırlanış süreci bulunur. Yazarlarımız gerektiğinde bu süreç boyunca araştırmalar gerçekleştirir. Sizler için en doğru ve kusursuz içerik ortaya çıkınca da metin sizlere ulaştırılır. Bu sürecin işleyişi maksimum 7 iş günü sürer.

İçerik kullanıcılarınızla direkt olarak temasta bulunduğunuz bölümdür. Uzman ekibimiz ile sizlere sunduğumuz içeriklerde, kullanıcıların en doğru metne ve haliyle en doğru bilgiye ulaşmasını sağlıyoruz.

24 Saat içerisinde geri dönülecektir

İletişim Formu