24 Saat içerisinde geri dönülecektir

İletişim Formu

  Sık Sorulan Sorular

  Bizimle iletişime geçmeden önce bizlere sorulan sık sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

  Şirketimizle yapacağınız bir anlaşmada iki tarafında haklarının korunması adına sözleşme hazırlanır. Hazırlanan bu sözleşme sizlerin onayına sunulur. İstekleriniz doğrultusunda eklemeler ve çıkartmalar yapılabilir.

  Çalışma süreci her web sitesi için farklı şekilde işlemektedir. Bir web sitesinin Google sıralamalarında daha yukarılara tırmanabilmesi için SEO prensiplerince güçlü bir yapıda olması gerekir. Bu sebeple ilk olarak sitenizin iç yapısı, SEO kuralları göz önünde bulundurularak kusursuz hale getirilir. Periyodik şekilde yapılan Backlink çalışması ile sitenize verilen bağlantılar, Google gözünde sitenizin yüksek değerlere ulaşmasına sağlar. Bu süreç boyunca yapılan anahtar kelime bazlı çalışmalar ile de istediğiniz kelime ve sıralama bazlı sonuçlara ulaşılır.

  Arama motoru optimizasyonu (SEO) sektöründe kalıplaşmış olan bir çalışma süresi bulunmamaktadır. Web sitenizin faaliyetine ve rakip analizine göre olası çalışma süreleri farklılık gösterebilir.

  Anlaşmamız sonucunda, sitenizin durumuna göre çalışmamız periyodlara ayrılır. Bu süreçler hakkında sizlere gerekli bilgi verilir. Yapacağımız haftalık ve aylık raporlamalar ile sürekli olarak sitenizin durumu hakkında bilgi verilir. Bizimle iletişime geçmenize gereken olası elzem durumlarda WhatsApp üzerinden oluşturacağımız grup ile teknik destek sağlanır.