SEO FD
360° Digital Solution

SEO Fiyatları

SEO fiyatları her site kategorisine ve sitenin mevcut durumuna göre değişmektedir. SEO FD olarak minimum bronz paketimize uyan projeleri bünyemize katmaktayız.

seo fiyatları

Güncel SEO Paketlerimiz

SEO FD olarak müşterilerimize projelerinde üç ana pakette yardımcı oluyoruz.

Bronz

Düşük Rekabetli

Bu paketimiz rekabet oranı düşük olan projeler için hazırlanmıştır.

3 Anahtar Kelime
Site İçi SEO Çalışması
Anahtar Kelime Analizi
Title ve ​​Description Yapılandırması
Backlink Çalışması
UX Geliştirmesi
Backlink İnşası
Spam Backlink Analizi
Kopya İçerik Kontrolü
Robots.txt Yapılandırması
İndex Analizi
404 Görsel & Linklerin İncelenmesi
Sayfa Hızı Optimizasyonu
Gold

Yüksek Rekabetli

Rekabeti yüksek olan anahtar kelimeler ve sektörler için geçerli paketimizdir.

10-20 Anahtar Kelime
Site İçi SEO Çalışması
Anahtar Kelime Analizi
Title ve ​​Description Yapılandırması
Backlink Çalışması
UX Geliştirmesi
Backlink İnşası
Spam Backlink Analizi
Kopya İçerik Kontrolü
Robots.txt Yapılandırması
İndex Analizi
404 Görsel & Linklerin İncelenmesi
Sayfa Hızı Optimizasyonu
Silver

Orta Rekabetli

Orta ölçekli sektörler için hazırlamış olduğumuz bir pakettir.

6 Anahtar Kelime
Site İçi SEO Çalışması
Anahtar Kelime Analizi
Title ve ​​Description Yapılandırması
Backlink Çalışması
UX Geliştirmesi
Backlink İnşası
Spam Backlink Analizi
Kopya İçerik Kontrolü
Robots.txt Yapılandırması
İndex Analizi
404 Görsel & Linklerin İncelenmesi
Sayfa Hızı Optimizasyonu

SEO Çalışması Fiyatları

Dijital dünyada hedef kitlenize sesinizi duyurabilmenizde SEO çalışmaları büyük rol oynar. Nitekim sitenizin ihtiyaçlarına göre ekiplerimiz gerekli tespitleri yaparak ihtiyaca yönelik bir hizmet sunuyor. Bu doğrultuda SEO fiyatları konusunda alacağınız hizmetin belirleyici faktör olduğunu vurgulamak gerekir. SEO çalışmalarının son derece geniş bir kapsama sahip olduğu düşünülürse bu durum oldukça doğal.

Günümüzde giderek artan internet kullanımı SEO desteğinin web siteler için çok daha önemli bir hale gelmesine neden oldu. Fiziksel mağazaların dijital dünyada simüle edildiği bu koşullarda hedef kitlenize internet üzerinden ulaşmak çok daha verimli ve kolay. Geleneksel pazarlama yöntemleri yalnızca belli bir bölgeyle sınırlı kalmak zorundayken internet söz konusu olduğunda bu durum söz konusu değil. Ayrıca fuarlar gibi yeni pazarlar yaratılan organizasyonların da pandemi dönemiyle beraber yapılamadığına dikkat çekmek gerekir.

Bu da internet tabanlı pazarlama stratejilerinin önemini arttırıyor. Nitekim pek çok pazarlama uzmanına göre pandemi sonrasında da dünyayı yeni bir normal bekliyor. Bu yeni normalin, hayatın büyük çoğunluğunda interneti daha da öne çıkaracağını tahmin etmek zor değil.

Buna paralel olarak markaların dijital dünyadaki varlıklarını sağlamlaştırmak için yeni stratejiler geliştirdiğini de gözlemlemek mümkün. İşte bu noktada SEO FD olarak sizlere güçlü bir profesyonel destek sunmayı hedefliyoruz. En uygun SEO fiyatları ile sitenizi öne çıkarmayı vadeden ekibimizle sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

SEO Çalışması Fiyatları

SEO Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

SEO Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi SEO çalışmalarının odaklandığı pek çok unsur vardır. Bu doğrultuda kapsamlı bir SEO çalışmasının oldukça fazla değişkeni analiz ederek strateji geliştirdiğini ifade etmek gerekir. Doğal olarak bu türden tüm noktaları ele alan SEO projelerinin daha yüksek maliyetlere sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak buna ek olarak ekibimizden belli noktalarda profesyonel SEO desteği de alabilirsiniz. Bu anlamda bizler, sitenizin ilgili alandaki ihtiyaçlarını belirledikten sonra buna göre bir çalışma programı ortaya çıkararak hareket ediyoruz.

Bunların yanı sıra farklı SEO paketlerimizden de yararlanabilirsiniz. Eğer SEO alanına yeni giren bir site sahibiyseniz öncelikle hangi adımı atmanız gerektiğinden emin olamayabilirsiniz. Bu noktada Seo FD olarak sizlere kapsamlı bir SEO desteği sunan farklı paketler teklif ediyor. Farklı çalışma süreleri ve detaylara sahip olan bu paketlerden yararlanarak bütçenize uygun bir SEO stratejisini sitenize uygulayabilirsiniz. Tüm bu hatırlatmalardan sonra SEO fiyatlarını belirleyen faktörleri ele almaya geçebiliriz:

Bir SEO çalışmasının önemli bir bölümü anahtar kelime analizine ayrılır. Bu noktada ilk önce ekiplerimiz sektörel açıdan sitenizi öne çıkaracak anahtar kelimelere dair araştırmalar yapar. Benzer bir biçimde sizin daha önce tespit etmiş olduğunuz anahtar kelimeleri de bu kapsamda değerlendirir. Ancak burada çalışmanın boyutunu belirleyen bazı noktalar olduğunu söylemeliyiz.

Anahtar kelimelerin sayısı, yerel ya da ulusal çapta hedef kitleye sahip olması gibi noktalar SEO çalışmasının kapsamını da genişletir. Bu anlamda ekibimiz başlangıçta anlaştığımız koşullara bağlı kalmak kaydıyla istediğiniz anahtar kelimelerde sitenizin en üst sıralarda yer alması için çalışır. Bu doğrultuda saydığımız faktörler fiyat teklifleri üzerinde belirleyicidir.

Anahtar kelimelerle ilgili bir diğer başlık da rekabet konusudur. Her anahtar kelimede üst sıralara çıkmak aynı derecede kolay değildir. Buna ek olarak Google reklamları gibi ücretli pazarlama alanlarında rekabet oranı fiyatın da değişmesine neden olur. Dolayısıyla ekibimizin öncelikle hizmet sunduğunuz sektöre dair analizler yapması gerekir. Bu doğrultuda çalışanlarımız farklı siteleri inceleyerek belli anahtar kelimelerin rekabet oranını kontrol eder. SEO fiyatlandırma politikamızı şekillendiren en önemli faktörlerden biri rekabet oranıdır.

Kolaylıkla fark edilebileceği üzere geniş kapsamlı bir anahtar kelimede rekabet çok daha fazladır. Örneğin; yalnızca çiçekçi kelimesi üzerindeki rekabet oranı ciddi maliyetleri beraberinde getirir. Ayrıca muhtemelen arama sonuçlarındaki üst sıralamalar büyük ve kurumsal markaların elindedir. Bu nedenle böyle bir anahtar kelimede başarılı elde edebilmek için çok daha uzun vadeli ve kapsamlı bir çalışma şarttır.

Sahip olduğunuz sitenin mevcut durumu SEO çalışmaları üzerinde büyük etkiye sahiptir. Eğer performans bakımından sorunlu bir site söz konusuysa tüm diğer çalışmalara rağmen başarılı sonuçlar elde etmek mümkün değildir. Nitekim SEO çalışmalarının yarıdan fazla bir bölümü site içi çalışmalara ayrılır.

Bunun için de performans sorunlarını onarmanın yanı sıra site haritalandırması gibi konular da vardır. Site içerisinde birbirine giden bağlantıların işlevsel olmaması, aktif olmayan sayfalar, kullanıcı dostu olmayan bir tasarım SEO açısından olumsuz noktalardır. Dolayısıyla sitenizin mevcut durumu bu açılardan iyi değilse ekiplerimizin öncelikle bu durumu düzeltmesi gerekir.

Site dışı bağlantıları web sitenizin internet dünyasındaki popülerliği gibi düşünebilirsiniz. Yeni bir SEO stratejisini uygulamaya geçerken sitenin mevcut popülerliği son derece önemlidir. Sitenize farklı platformlardan gelen yeterince link geliyor mu? Sosyal medya platformlarında içeriklerinizi paylaşan çok sayıda kullanıcı var mı? Tüm bu soruların cevabı birlikte atacağımız adımların şekillenmesinde etki sahibidir.

SEO çalışmalarının başarılı olması için en önemli faktör içerik kalitesidir. İnternetin en temelde bilgi edinmek için kullanıldığını göz önünde bulundurmalısınız. Bu anlamda sitenizde yer alan içeriklerin yeterli sayıda ve kullanıcılara hitap eden bir nitelikte olması gerekir.

Eğer bu anlamda kaliteli içerikler söz konusuysa profesyonel bir SEO desteği yalnızca içeriklerin arama motorları için optimize edilmesiyle ilgilenir. Ancak başka sitelerden kopyalanmış, yanlış ya da doyurucu olmayan içeriklerin SEO çalışmalarıyla öne çıkması mümkün değildir. Organik olmayan yollarla kısa süreli başarılar elde edilebilse de sonrasında sıralamanız düzeltilmesi çok daha zor bir şekilde düşebilir.

Son olarak bir SEO çalışmasının fiyatlandırmasında etkili olan faktörlerden biri olarak müşteri hedeflerine değinebiliriz. Daha önce de sıklıkla belirttiğimiz gibi SEO çalışmaları uzun vadeli planlamalar gerektirir. Ancak kısa ve orta vadede de çeşitli geliştirmeler yapmak elbette mümkündür.

Bu noktada müşterinin ekibimizden ne talep ettiği, nasıl beklentiler içerisinde olduğu gibi sorular önem kazanır. Seo FD olarak başlangıçta anlaştığımız koşullara sadık kaldığımızı yeniden vurgulamak isteriz. Bu noktada ekibimiz sizlere iş bitirme garantili bir biçimde hizmet sunar. Dolayısıyla başlangıçta planlanan zaman aralığında koyulan hedefe ulaşmak esas önceliğimizdir.

Uygun Fiyata SEO Desteği

Dijital görünürlük bir işletmenin marka bilinirliği açısından büyük önem taşır. Yapılan araştırmalara göre pek çok insan Google’da yapılan aramalarda ilk sayfada yer alan işletmelere diğerlerine kıyasla çok daha fazla güveniyor. Sadece bu veriye bakarak bile bir işletmenin dijital varlığının kurumsal kimliğine sağladığı kolaylıkla görebiliriz. Bu anlamda Seo FD olarak sizlere uygun fiyata SEO desteği sunuyor, kurumsal kimliğinizi inşa etmenize yardımcı oluyoruz.

Sayfamızda yer alan akıllı SEO paketlerini inceleyerek size uygun olduğunu düşünebilirsiniz. İndirimli fiyatlarla sunduğumuz SEO paketleri alacağınız hizmeti neleri kapsadığını önceden bilmenizi sağlar. Bu doğrultuda firmamız, sunulacak hizmetin maliyetini de önceden belirleyerek sizlere sunmuştur. Eğer SEO alanına ilk kez adım atıyorsanız örneğin başlangıç paketimizden yararlanarak öncelikli hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha kapsamlı çalışmalar için farklı SEO paketlerimizi de inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak ekibimizin sizin için sitenizi analiz edebileceği farklı hizmet paketleri de mevcuttur.

Bu noktada ekiplerimiz öncelikle sitenizi inceleyerek gerekli olabilecek çalışmalar hakkında sizi bilgilendirir. Burada kapsamlı bir SEO çalışması gerekebileceği gibi nokta atışı bazı dokunuşların yeterli olabileceği durumlar da söz konusu olabilir. Uzmanlarımız önce gerekli analizleri yapar ve sonra sizin onayınız doğrultusunda size bir fiyat teklifinde bulunur.

Uygun Fiyata SEO Desteği

SEO Analizinde Neler Değerlendirilir?

Etkili bir SEO stratejisi için öncelikle sitenizin durumunu derinlemesine analiz etmek gerekir. Bu doğrultuda ekiplerimiz gerekli incelemeleri gerçekleştirerek detaylı bir SEO haritası oluşturur. Daha sonra atılan her adımda yeniden ele alınan bu harita sabit bir plan olmaktan çok bir rotadır. Çünkü SEO uygulamalarında başarılı olmak için farklı yöntemler denemek ve başarısız olan yöntemleri yenileriyle değiştirerek ilerlemeye devam etmek esastır. Bu anlamda ekibimiz önce site içi sonra site dışı analizler gerçekleştirir.

Site içi SEO Analizi

SEO çalışmasına başlarken ele aldığımız site içi noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Öncelikle sitenizde yeterli sayıda içerik olup olmadığına bakılır.
Bunun akabinde içeriklerin ilgili konuda ne kadar doyurucu olduğu değerlendirilir. Burada içeriklerin uzunluğu kadar zenginliği ve bilgi dolu olması da önemlidir.
Daha sonra sitede yer alan içeriklerin özgünlük açısından kontrolleri gerçekleştirilir. Özgün olmayan bir içerikle arama sonuçlarında öne çıkmanız mümkün değildir. Eğer içerikler özgün değilse uygun olacak şekilde değişiklikler yapılır.
Site içeriklerinin başlık, meta ve açıklama etiketleri incelenir.
İçeriklerin yer aldığı sayfaların URL analizi gerçekleştirilir. Arama motorlarının içeriklerinizi hızlı bir biçimde indekslemesi için URL adresleri son derece önemlidir.
İçerikler görsel ve video zenginliği açısından incelenir.
İçeriklerde yer alan görsel ve videoların boyutları kontrol edilir. Eğer yüksek boyutlu bu türden dosyalar varsa optimize edilir. Yüksek boyutlu dosyaların sayfaların yükleme hızını düşürecektir. Bu da kullanıcı deneyimine son derece olumsuz bir biçimde yansır.
Site haritalandırması ele alınarak site içi backlink analizi yapılır. Bu doğrultuda site hiyerarşisinin doğru şekilde inşa edilip edilmediğine bakılır.
Sitenin tasarım ve performans açısından kullanıcı dostu olup olmadığı incelenir.

Site Dışı SEO Analizi

Site içi analizinden sonra uzmanlarımız sitenizin dış bağlantılar açısından ne durumda olduğunu da analiz eder. Site dışı SEO çalışmalarının büyük bir bölümü başka web sitelerinden sitenize gelecek linkler oluşturmaktır. Ancak bu linklerin yüksek reytingli sitelerden organik bir biçimde gelmesi gerekir. Aksi takdirde sitenizin arama sıralaması beklediğinizin zıttına düşecektir.

Bu noktada ekibimiz site dışı bir SEO çalışmasına başlamadan önce mevcut site dışı bağlantılarınızı kontrol eder. Çünkü düşük puanlı ya da spam olarak işaretlenmiş sitelerden bağlantılar aldıysanız mevcut sıralamanız üzerinde bunların olumsuz etkileri olabilir. Böyle bir durumda verimli bir SEO projesi yürütülse de beklenilen sonuçlar elde edilemeyebilir. Dolayısıyla öncelikle bu noktaya odaklanmak gerekir.

Bir SEO çalışmasının başarısını etkileyen çok sayıda unsur vardır. Dolayısıyla profesyonel bir SEO desteği tüm bu unsurları tek tek analiz ederek gerekli stratejileri geliştirmelidir. SEO FD olarak bu noktada sizlere geniş bir uzmanlıkla hizmet sunmaktayız. Arama motoru optimizasyonunda son derece deneyimli olan ekibimiz sizler için en ideal çözümü bularak gerekli dokunuşları gerçekleştirmektedir. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek profesyonel bir SEO desteği alabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bizimle iletişime geçmeden önce bizlere sorulan sık sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

SEO analizi yapıldığında sitenizin o anki durumu göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır. SEO FD olarak minimum Bronz SEO paketimize uygun olan projeleri bünyemize katmaktayız. 

SEO FD olarak ücretsiz bir şekilde sitenize SEO analizi yapmaktayız.

SEO FD olarak en uygun SEO paket ve fiyatımızın güncel içeriğini yukarıdaki paketlerimizden görebilirsiniz. 

Evet SEO FD olarak müşterilerimize sunduğumuz üç adet SEO paketimiz mevcut. Yukarıdan bu paketlerin içeriğini görüntüleyebilirsiniz. 

24 Saat içerisinde geri dönülecektir

İletişim Formu