Seo Fiyatları

Seo fiyatları her site kategorisine özgü olarak değişmektedir. Sitenizi Seo FD olarak ücretsiz analiz edebiliriz.

Seo fiyatları; sitemiz üzerinden, alanında uzman ekibimizin yaptığı site keşfinin ardından nitelendirilerek, bütçenize uygun olarak sunulmaktadır. SEO FD, siteniz için oluşturduğu çalışmalar ile birlikte dijital dünyanın gerektirdiği yenilikleri ve güncellemeleri sitenize uygulayarak, arama motorları başta olmak üzere kullanıcı deneyimini de daha olumlu kılmak adına proje çalışmaları yürütmektedir.

 

Profesyonel çözüm ekibimiz, siteniz ile ilgili eksik yanları raporlayarak, bunun ile ilgili iyileştirmeleri sizlere sağlamaktadır. Bütçenize uygun çözümler, siteniz ile ilgili problemler ve SEO fırsatlarıyla ilgili detaylara haftanın 7 günü 24 saat iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

Snippet Nedir

SEO Fiyatları ve SEO Hizmetleri

SEO fiyatları konusunda bütçenize uygun hizmetler sağlayan firmamız, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte ihtiyaçlarınıza uygun çözümler hazırlayabilmektedir. SEO hizmetleri konusunda alanında uzman ekibimizin sağladığı hizmetler ile ilgili detaylar:

  • SEO Arama Optimizasyonu
    SEO arama optimizasyonu sayesinde, Google aramalarında sitenizin ve içeriklerinizin daha üst sıralara çıkması için gereken desteği hem site içi düzenlemelerle hem de site dışından yaptığımız destekle uygulayabilmekteyiz.
  •  

İçerik Desteği

  • İhtiyaçlarınız doğrultusunda sitenizin görsel, işitsel, video ve metin içeriklerini baştan sona düzenleyebilir ve oluşturabilmekteyiz. Ekibimizde yer alan uzman kadromuz sizler için Youtube videoları, ses dosyaları, SEO uyumlu makaleler, GIF dosyaları ve logo tasarımları oluşturabilmektedir. Üstelik tüm bunları arama motoru optimizasyonuna uygun olarak yapmaktadır.

Web Tasarım

Site tasarımı konusunda ekibimiz arama optimizasyonu, kullanıcı deneyimi ve güvenlik işleyişleriyle ilgili gerekli yapılandırmaları oluşturarak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çözümler üretmektedir. Dijital ortamda ilk kez yer alacak işletmeler için hazırladığımız kampanyalar ve detaylar için bugüne özel fırsatlarla iletişim kurabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı noktasında ekibimiz; sitenizin işleyişi, içeriklerinin düzenlenmesi, teknik düzenlemeler, iç ve dış linkleme, backlink hizmetleri ve optimizasyon hizmetleri sağlamaktadır. Aylık olarak yaptığımız hizmetlerle ilgili detaylara destek ekibimiz ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama sahasının genişliği ve kurumsal markalaşma çalışmaları üzerine oluşturduğumuz danışmanlık ve teknik destek hizmetlerimiz, sizlere ürünlerinizi, sitenizi ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelerle buluşturma fırsatı sunuyor.

Uygun Fiyatlı SEO Hizmeti

Uygun fiyatlı SEO hizmeti alarak, bütçenize uygun şekilde SEO çözümleri oluşturmak SEO FD ile oldukça kolay. Sitemiz içerisinde yer alan iletişim kısmına tıklayarak, SEO fiyatları hakkında detaylı bilgileri alarak, iş ortaklarımız arasında yer almak için gereken adımları atabilirsiniz. Ayrıcalıklı SEO yapılandırması işleyişleri ve detayları için bugüne özel sunduğumuz fırsatlardan faydalanmak için haftanın 7 günü 24 saat mail yoluyla ya da telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerin tamamında doğru raporlama yöntemleri uygulayarak, başladığımız iş ortaklığından itibaren yaşanan gelişmeleri sizlere an ve an iletmekteyiz. Bu sayede hem sitenizin arama motoru üzerinde olan sıralamasını yükseltebilecek hem de kullanıcılarınıza daha kaliteli ve anlaşılabilir bir kurumsal yüz oluşturabileceksiniz.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışması nasıl yapılır; bunun tek bir yol ya da tek bir yöntem üzerinden aktarmak mümkün değildir. SEO organik bir yapıdır, arama motorlarında sitenizin ya da kimliğinizin inşası ve daha üst sıralamalara çıkmanız için kullanılan yöntemlerin genel ismidir. Teknik yapı, içerik, site yapısı, dış link, iç link, optimizasyon, kullanıcı deneyimi, kullanıcıların site içerisinde ortalama geçirdiği vakit, site açılma hızı gibi ayrıntılar, sitenizin performansını doğrudan belirlemektedir. 

SEO FD olarak biz de iş vizyonumuz ve uzman ekibimiz ile birlikte, ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri, sektör içerisinde yılların verdiği deneyim ile birlikte, inovatif ve bütçe dostu çözümlerle çözmekteyiz. SEO fiyatları ve hizmet detaylarımız ile ilgili iletişim formu doldurarak detayları öğrenebilirsiniz.

 

Misyonumuz

Müşterilerimize ilk olarak geniş bir saha araştırması yapıyoruz. Bunlar özellikle rakipleriniz oluyor. Rakiplerinizi derinlemesine analiz ediyor, yapılacak olan çalışmaları profesyonel olarak önceden belirliyoruz.

Beş kişilik dev ekibimizde alanında uzman seo uzmanı, grafik tasarım uzmanı, içerik yazarı ve yazılımcımız bulunuyor. Seo FD’nin seo konusunda uzun bir mazisi var. Bizimle iletişime geçerek sizleri referanslarımız arasına katabiliriz.

SEO FD 360° Digital Solution

SEO FD 2016 yılından bu yana SEO alanında hizmet veriyor. Alanında uzman kadrosuyla web sitenizi Google’da yükseltelim.