fbpx

Seo Danışmanı

Seo danışmanına mı ihtiyacınız var? Seo FD profesyonel seo danışmanlık hizmetleri veriyor. İletişime geçerek web sitenizi Google’da yükseltin !

 

Sizinle Tanışmak İsteriz

Seo Danışmanı, Web site sahipleri tarafından son dönemlerde oldukça ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Seo Danışmanı, bir web sitesini baştan aşağı analiz ederek trafiği veya satışları arttırma konusunda stratejiler geliştiren, arama motoru kurallarına uygun çalışmaları yürüten uzman kişilerdir.

SEO Danışmanı

Google’da üst sıralarda çıkmak her web site sahiplerinin hedef kitlelerine ulaşması için mutlaka gereklidir. SEO, ihtiyaç duyuluyor ise Dijital Pazarlama çalışmaları yapılması gereken web siteleri, çalışmalar sonucunda bulundukları kategoride markalaşma yolunda ciddi adımlar atabilirler.

Seo Danışmanı Ne Yapar?

Genel SEO çalışmaları, site içi ve site dışı seo olarak ayrılmaktadır. Seo danışmanlığı verecek olan kişinin muhakkak 2-3 yıl teknik tecrübesi olmak zorundadır. Dolayısıyla her sektörde iyi stratejiler oluşturabilecek ve yol haritasını müşteri ile paylaşarak ilerleyecektir. Profesyonel SEO Danışmanlığı Hizmetlerimizde sizin için başlıca yapabileceklerimiz.

  • Web sitenizin İç SEO’sunu Google kurallarına uygun, kusursuz hale getiriyoruz.
  • Web sitenizin tekrarlayan sayfalarını tespit ediyoruz.
  • Başlık ve Açıklamalarınızı düzenliyor, içeriğinize göre yapılandırıyoruz.
  • Site hızınızı Google ve ziyaretçi taraflı standartlarına getiriyoruz.
  • Yapısal bozukluklarda yer alan kod hatalarına yer vermiyoruz.
  • Rakiplerinizi derinlemesine analiz ediyor, stratejinizi belirliyoruz.
  • Web Master Tools aracında olan hataları ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.
  • Anahtar kelimelerin Google’da yükselmesi için link ağımızdan backlink veriyoruz.
  • Domain değerlerinizi yükseltiyor ve otoritesini gözle görülür şekilde arttırıyoruz.

Seo Danışmanı Fiyatları?

Seo danışmanlığı fiyatları, sitenin kapasitesine, anahtar kelime zorluğuna ve bulunduğu konuma bağlıdır. Genelleme yapmak gerekir ise SEO Danışmanlık ücreti orta ölçekli bir web sitesi için minimum 1000 TL’den başlamaktadır.

Danışmanlıkta SEO FD Yeri

SEO FD ekibi olarak aramıza kattığımız müşterilerimize haftalık olarak raporlama yapıyor, sürekli olarak iletişim halinde oluyoruz. 4 Yıldır sektörde bulunmamızın avantajı olarak, çok farklı kategorilerde onlarca web sitesine SEO çalışması ve Dijital Pazarlama hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. SEO yapmak, sanat işidir. Bir sanatçıda kolay yetişmiyor. Kısacası SEO yapmak başta tecrübe ve teknik gerektiren bir iştir.

İşletme sahipleri işlerinin yoğunluğundan veya seo konusunda tecrübesi olmadığından dolayı SEO Danışmanlığı hizmeti alması gerekmektedir. Doğru ve profesyonel çalışmalar sonucunda yapılacak olan SEO çalışmaları işletme sahiplerine doğrudan katkı sağlayacaktır.

Yukarıda ki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sitenizi ücretsiz analiz ediyoruz. Seo Danışmanınız olmak için sabırsızlanıyoruz.

SEO Danışmanlığında Sık Sorulanlar

Seo Danışmanı Seçerken?

Kendinize SEO Danışmanı seçerken ne yapacağını, nasıl bir yol izleyeceğini ve bunu nasıl uygulayacağını ve referanslarını kısacası aklınızdaki tüm soruları sormanız gerekmektedir.

SEO FD Danışmanlık Hizmeti

SEO FD ekibi daha önceden onlarca web sitesine SEO yaptığı ve araştırmacı bir ruha sahiptir. Bu sebeple web sitenizi hak ettiği yerlere getirmek için çalışıyor. Müşterilerine tamamen şeffaf ve profesyonel yaklaşımıyla başarıya giden yolda destekçileri oluyor.

Seo Danışmanı ile Başarı

İyi bir SEO danışmanı web sitenizi web sitenizin performansını periyodik olarak yükseltmelidir. Deneyimli SEO danışmanları, bir web sitesinin durumuna göre nereden başlayacağını ve nasıl bir yol izleyeceğini çok iyi bilmelidir.

Seo Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Müşterilerimize SEO danışmanlığı yaparken, uyguladığımız işlemleri anında iletiyor ve sizin tekrardan bu hataları yapmamanız ve SEO öğrenmeniz için rapor halinde sunuyoruz.

seofd
2016 Yılından bu yana SEO ile iç içeyiz. İşletmeler için her telden SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz site analizi için bizlere ulaşabilir ve SEO yol haritasına sahip olabilirsiniz.

Neredeyiz?

Çatmaca
Cumhuriyet Mahallesi 44. Sokak NO. 5
Merkez / Bartın
merhaba@seofd.net
0545 627 16 74