SEO DANIŞMANI

Bir web sitesinin dijital dünyada görünür olması için SEO stratejileri büyük önem taşıyor. Bu da beraberinde SEO danışmanı ismi verilen mesleği günümüzün öne çıkan mesleklerinden biri haline getiriyor. Yazımızın devamında SEO danışmanı kavramıyla ilgili tüm ayrıntıları ele alacağız. Bu doğrultuda SEO danışmanı nedir, tam olarak ne yapar, bir web sitesinin gelişimi için SEO danışmanı şart mıdır gibi tüm soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

SEO danışmanlığının günümüzün yükselen mesleklerinden biri olmasının iyi bir sebebi var. Pek çok insan internet dünyasında her köşenin çoktan kapılmış olduğunu düşünebilir. Ama tam aksine günümüzde internet hızlı büyüme dönemlerinden birini geçiriyor. Geçmişte yalnızca bilgisayarların internete bağlanabildiği düşünülürse bugün internet erişimi çok daha geniş bir alana sahip. Bu da beraberinde internet dünyasında birbirinden farklı pek çok içeriğin yer almasını getiriyor. Buna paralel olarak da Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmak geçmiştekinden çok daha önemli.

Bu nedenle arama motoru optimizasyonunun her türden işletme ve marka için bir gereklilik haline geldiğini söyleyebiliriz. Bu anlamda iç hacminizin büyük ya da küçük ölçekli olması hiç fark etmiyor. Kullanıcıların taleplerini karşılamada her geçen gün daha gelişmiş bir rol oynayan arama motorları tüketim alışkanlıklarımızdan bakış açımıza kadar her noktada etkisini artıyor. İşte SEO danışmanı da tam olarak bu noktada devreye giriyor. Gelin SEO danışmanı kavramını anlamaya çalışarak konuya daha yakından bakmaya başlayalım.

Seo Danışmanı Fiyatları?

Seo danışmanlığı fiyatları, sitenin kapasitesine, anahtar kelime zorluğuna ve bulunduğu konuma bağlıdır. Genelleme yapmak gerekir ise SEO Danışmanlık ücreti orta ölçekli bir web sitesi için minimum 1000 TL’den başlamaktadır.

Danışmanlıkta SEO FD Yeri

SEO FD ekibi olarak aramıza kattığımız müşterilerimize haftalık olarak raporlama yapıyor, sürekli olarak iletişim halinde oluyoruz. 4 Yıldır sektörde bulunmamızın avantajı olarak, çok farklı kategorilerde onlarca web sitesine SEO çalışması ve Dijital Pazarlama hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. SEO yapmak, sanat işidir. Bir sanatçıda kolay yetişmiyor. Kısacası SEO yapmak başta tecrübe ve teknik gerektiren bir iştir. İşletme sahipleri işlerinin yoğunluğundan veya seo konusunda tecrübesi olmadığından dolayı SEO Danışmanlığı hizmeti alması gerekmektedir. Doğru ve profesyonel çalışmalar sonucunda yapılacak olan SEO çalışmaları işletme sahiplerine doğrudan katkı sağlayacaktır. Yukarıda ki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sitenizi ücretsiz analiz ediyoruz. Seo Danışmanınız olmak için sabırsızlanıyoruz.

SEO Blog

İyi bir SEO Danışmanı olmak istiyorsanız mutlaka SEO Blogumuzda yer alan içeriklerimize göz atın.

SEO FD 360° Digital Solution

SEO FD 2016 yılından bu yana SEO alanında hizmet veriyor. Alanında uzman kadrosuyla web sitenizi Google’da yükseltelim.