www Yönlendirme Testi - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

www Yönlendirme Testi


Bir URL girinYönlendirme Testi nedir, herhangi bir sitenin yönlendirmelerinin arama motorlarına entegre olup olmadığını tespit edebileceğiniz bir araçtır. Arama motoru dostu sitelerin kullanıcı trafiği her daim daha fazladır. Sitenizin teması ve içeriklerinin haricinde arama motoruna uyumlu olarak çalışması SEO anlamında oldukça önemli bir ayrıntıdır. Yönlendirme Testi aracı sayesinde sitenizin bu konudaki yeterliliğini analiz edebilirsiniz. Bu aracı sitemiz üzerinden ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yönlendirme Testi Ne İşe Yarar?

Sitemiz üzerinden kullanacağınız yönlendirme testi aracı size büyük avantajlar sağlayacaktır. Bunlar;

  • Kendi sitenizin ya da rakip sitelerin arama motorlarına ne kadar uyumlu olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Siteniz üzerinde yanlış yapılan yönlendirmeleri görebilir, site trafiklerinizi olumlu anlamda etkileyecek hamleler geliştirebilirsiniz.
  • Yanlış yönlendirmelerden kaynaklı olarak sitenizin trafiğinin zarar görmesini engelleyebilirsiniz.
  • Sitenizin SEO optimizasyonlarını arama motoru anlamında geliştirebilir, sitenizi arama motoru dostu haline getirip ziyaretçi kitlenizi arttırabilirsiniz.

Yönlendirme Testi Nasıl Kullanılır?

Yönlendirme Testi’ni sitemiz üzerinden pratik olarak birkaç işlem adımı ile sağlayabilirsiniz. Aracı kullanmak için yapmanız gerekenler yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır.

  1. Sitemiz içerisinde SEO Araçları kısmına gelip, Yönlendirme Testi Aracını bulunuz.
  2. İlgili alana istediğiniz sitenin URL’sini yazınız ve mavi butona tıklayınız.
  3. Karşınıza gelen raporda yönlendirme durumunu görebilirsiniz.

Arama motoru dostu ve yönlendirmeleri sorunsuz olan bir site için “İyi”, tam aksi olan siteler için ise “Kötü” değerlendirmesi yapılmaktadır.


SEO Hizmeti