Site Ping Attırma Aracı - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Site Ping Aracı


Blog url'nizi girin


Blog adınızı girin


Blogunuzun güncellenmiş url'sini girin


Blog RSS beslemenizin url'sini girinİşleme...

Site Ping aracı nedir, sitenize dahil ettiğiniz yeni içerikleri arama motorlarından kolay ve hızlı bir şekilde dizinlemenize yardımcı olacak bir SEO aracıdır. Kullanıcı dostu arayüzüne sahip aracımızı kullanarak saniyeler içerisinde geri dönüş alabilirsiniz. Aracı kullanabilmek için sitemize kayıt olmanıza ya da belirli bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ayrıca araç için herhangi bir kullanım kısıtı da bulunmamaktadır, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Site Ping Aracı Ne İşe Yarar?

Sitenin bünyesine yeni bir içerik dahil edildiğinde ya da site ile ilgili olarak herhangi bir değişikliğe gidildiğinde arama motorlarının bunu tespit edebilmesi biraz zaman alabilmektedir. Webmasterların bu sorununa devrim niteliğinde bir çözüm sunan Site Ping aracı sayesinde artık bekleme derdine son. Bu sayede arama motorları yeni içeriklerinizi hızlı bir şekilde indeksleyebilmektedir. Organik ziyaretçi çekeceğine kanaat getirdiğiniz içeriklerinizin indeks almasını sağlayarak sitenizin performanısını arttırabilirsiniz.

Site Ping Aracı Nasıl Kullanılır?

Sitemiz üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Site Ping attırma aracını ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracı kullanmanız için yapmanız gerekenler yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır.

  1. İlk alana sitenizin domainini yani alan adını URL şeklinde giriniz.
  2. Ardından sitenizin adını ilgili alana yazınız.
  3. Yeni eklediğiniz sayfa ya da içeriğin URL bağlantısını ilgili alana yapıştırınız.
  4. Son alana da RSS feed URL’nizi girdikten sonra Gönder seçeneğine tıklayınız.


SEO Hizmeti