Site Fiyatı Hesaplama - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Site Fiyatı Hesaplama

En fazla 100 URL girin (Her URL ayrı bir satırda olmalıdır)Site Fiyatı Hesaplama, istediğiniz web sitenin ya da web sitelerinin fiyatını öğrenebileceğiniz bir uygulamadır. Sitemiz içerisinde ücretsiz olarak kulanabileceğiniz SEO araçlarından biridir.

Site Fiyatı Hesaplama Aracı Ne İşe Yarar?

Site Fiyatı Hesaplama aracı ile sitenizin ederi hakkında bilgiye detaylı kıstaslar sonucunda erişebilirsiniz. Aracı kullanarak sağlayacağınız avantajlar şunlardır;

  • Aynı anda birden fazla web sitesinin fiyatını birkaç saniye içerisinde öğrenebilirsiniz. Sitenizin arama motorları arasında sıralaması, değeri ve yaşı göz önünde bulundurarak sitenizin parasal karşılığını öğrenebilirsiniz.
  • İstediğiniz sitenin fiyatını istediğiniz zaman sınırsız bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Hizmetten yararlanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
  • Siteye kayıt olmanıza ya da uygulamayı cihazınıza indirmenize gerek yoktur. Aracı istediğiniz zaman online olarak kullanabilirsiniz.

Site Fiyatı Hesaplama Aracı Nasıl Kullanılır?

Site Fiyatı Hesaplama aracının kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde istediğiniz fiyat bilgisine saniyeler içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Aracı kullanmak için yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde yer alan Ücretsiz SEO Araçları kısmına giriniz. Ardından Site Fiyatı Hesaplama aracını bulunuz.
  2. İlgili alana maksimum 100 tane URL girebilirsiniz. Mavi butona basarak ilgili bilgilerin bulunduğu raporu bekleyiniz.
  3. İstediğiniz sitelerin yaklaşık fiyat bilgilerini rapor üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizin sunduğu ücretsiz araç sayesinde sitenizin değeri ile ilgili en doğru bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.


SEO Hizmeti