Sıra Bulucu - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Sıra Bulucu


Alan adınızı girin :


Anahtar kelime alanı boş olamaz! :


Kadar Pozisyonları Kontrol Edin :

 


Anahtar kelimeleri ayrı bir satıra girin.

Örnek:
keyword1
keyword2
keyword3İşleme...

Sıra bulucu nedir; belirli bir sitenin, belirli bir odak anahtar kelime içerisinde Google arama motoru başta olmak üzere, arama motorlarındaki sıralamasını bulan araçtır. SEO FD içerisinde ücretsiz şekilde kullanıcılarına sunulmaktadır. Site adınızı, odak anahtar kelimesini, lokasyonu ve arama hacmini (kaç sırada arayacağını) ve hangi platform için (telefon, PC, tablet) olduğunu belirleyerek aramayı yapabilirsiniz.

Sıra Bulucu Nasıl Kullanılır?

Sıra bulucu sitemiz içerisinde ücretsiz şekilde kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Kullanım detayları ve sıralama sonuçları için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • SEO FD içerisinde yer alan Ücretsiz SEO Araçları’nın arasından Sıra Bulucu’ya tıklayın.
  • En üst kısma site linkinizi ekleyin.
  • Alt kısma odak anahtar kelimeyi yazın.
  • Arama hacmini belirleyin.
  • Ardından Çalıştır’a basın.
  • Çıkan sonuçlar Yahoo ve Google üzerinde belirlediğiniz sitenin, belirlediğiniz anahtar kelime içerisinde olan sıralamasını sizlere sunacaktır.

Sıra bulucu işlemlerini mobil, tablet, PC ve MacOs ile de sürdürebilirsiniz.

Site Bulucu Güvenilir midir?

Site bulucu sonuçları, sitemiz içerisinde kullanıcılara ücretsiz sunulan eklenti ile birlikte, Yahoo ve Google üzerinde sonuçlara erişim sağlayabilmektedir. Site Bulucu ile birlikte sitenizin arama motoru sonuçlarına ve hedeflediğiniz odak anahtar kelimeleri çerisinde nasıl performans sergilediğini daha net görebileceksiniz.

Belirlediğiniz odak anahtar kelimeler ile daha kısa süre içerisinde sonuçlara ulaşmak ve daha kaliteli bir sıralama almak istiyorsanız, sitemiz içerisinden iletişim formunu doldurarak canlı destek birimimiz ile görüşebilir ve bütçenize uygun çözümlere ulaşabilirsiniz.


SEO Hizmeti