Sayfa Hızı Testi - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Sayfa Hızı Testi


Bir URL girinSayfa Hızı Testi aracı, istediğiniz web sitesi ya da web sitelerinin sayfa hızlarını kısa bir süre içerisinde tespit edebileceğiniz ücretsiz bir SEO aracıdır. Sitemiz içerisinde kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz aracı online olarak kullanabilirsiniz. Cihazınıza program indirimenize ya da sitemize kayıt olmanıza gerek yoktur.

Sayfa Hızı Testi Aracı Ne İşe Yarar?

Sayfa Hızı Testi aracı ile sitenizin sayfa hızını öğrenebilirsiniz. Sitenizin içerisinde yer alan içerikler ve tema sitenizin hızını doğrudan etkileyen faktörler arasındadır. Site hızınızın ortalamanın üzerinde bir değer olması kullanıcılar açısından sıklıkla aranan bir özelliktir. İstatistiklerinizi ve ziyaretçi davranışlarını analiz ettiğinizde bunu daha net bir şekilde görebilirsiniz. Bu nedenle sitenizin olağan hızını periyodik olarak test etmeniz oldukça önemli bir kontroldür.

Sayfa Hızı Testi Aracı Nasıl Kullanılır?

Sayfa Hızı Testi aracını sitemiz üzerinden kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basittir.

  1. Sitemiz içerisinde yer alan Ücretsiz SEO Araçları kısmına giriniz. Site Hızı Testi aracını bulunuz.
  2. İlgili alana istediğiniz sitenin bağlantı linkini doğru bir şekilde yazınız, mavi butona tıklayınız.
  3. Sitenizle ilgili hız verilerinin rapor şeklinde gelmesini bekleyiniz.
  4. Ardından başka bir site için aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde efektif bir şekilde kullanabileceğiniz diğer SEO araçlarımıza göz atabilirsiniz. Bu araçlar sayesinde sitenizin mevcut durumu iyileştirebilirsiniz. 

 


SEO Hizmeti