Sayfa Boyutu Öğrenme - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Sayfa Boyutu Öğrenme


Bir URL girinSayfa Boyutunu Öğrenme aracı nedir, istediğiniz web site ya da web sitelerinin sayfa boyutlarını Bayt ya da KB cinsinden öğrenmenize yardım olan bir araçtır. Sitemiz içerisinde online olarak faydalanabileceğiniz hizmet için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Araçtan istediğiniz zaman sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Sayfa Boyutunu Öğrenme Aracı Ne İşe Yarar?

Sayfa Boyutunu Öğrenme aracı ile hızlı ve pratik bir şekilde sayfanızın boyutlarını tespit edebilirsiniz. Sayfa boyutlarının site hızı konusunda önemli bir etkiye sahip olduğu webmasterlar tarafından bilinen bir gerçektir. Çünkü sayfa boyutları sitenizin SEO optimizasyonunu etkilemektedir dolayısıyla da sitenize gelen ziyaretçi sayısını doğrudan etkilemektedir. Bu anlamda sitenizin boyutu sayfanızın geleceği hakkında büyük bir söz sahibidir.

Sayfa Boyutunu Öğrenme Aracı Nasıl Kullanılır?

Sayfa Boyutunu Öğrenme aracını kullanmak düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Sayfa içerisinde gerçekleştireceğiniz birkaç işlem adımının sonucunda sayfa boyutu verilerinize erişim sağlayabilirsiniz.

  1. Sitemiz üzerinden Ücretsiz SEO Araçları sekmesine geliniz oradan da Sayfa Boyutunu Öğrenme aracını bulunuz.
  2. İlgili alana istediğiniz web sitesinin adını yazınız.
  3. Ardından mavi butona basarak bilgilerin rapor şeklinde gelmesini bekleyiniz.
  4. Karşınıza sitenin sayfa boyutunun Bayt ve yaklaşık KB cinsinden hesaplanmaktadır.

Sitemiz içerisinde ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz sayfa boyutu öğrenme aracını sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Sitemizde SEO ile ilgili diğer araçlara da göz atabilirsiniz.


SEO Hizmeti