Makale Özgünleştirme Aracı - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Makale Özgünleştirme

Makalenizi aşağıya yapıştırın (Ctrl + V) ve ardından bu makaleyi yeniden yazan kişinin işini yapmasını izlemek için Gönder'i tıklayın!Makale özgünleştirme; belirli bir makaleyi arama motorları kullanımı için özgünleştirerek, tekrar kullanıma hazır hale getirme işlemine verilen isimdir. Makale özgün olmadığı taktirde Google, içeriklerin spam niteline alarak, sitenin sıralama derecesini ve sayfa güvenilirliğini buna göre nitelendirmektedir. Sitemiz içerisinde yer alan makale özgünleştirme aracı sayesinde siz de makalelerinizi özgünleştirebilecek ve dilediğiniz gibi sitenizde kullanabileceksiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var, bu çözüm kısa süreli bir çözüm niteliği taşıyarak, Google için asıl olanın kullanıcı geri dönüşleri olduğu ve siteniz için düşündüğünüz içeriklerin tamamının özgün olması ve okunabilir olması gerektiğidir.

Makale Özgünleştirme Nasıl Çalışır?

Makale özgünleştirme nasıl çalışır; makale özgünlüğü için sitemizde yer alan uygulama ile sadece saniyeler içerisinde özgünleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Makale özgünleştirme adımları:

  • Öncelikli olarak özgünleştirmek istediğiniz makaleyi word dosyası içerisine kopyalayın.

  • Makele içerisinde hiçbir görsel ya da link olmadığından emin olun.
  • Ardından bütün metni kopyalayarak, sitemizde yer alan Makale Özgünleştirme kısmına yapıştırın.
  • Son olarak başlata basarak, makalenizi özgünleştirme işlemini tamamlayın.

Makale özgünleştirme işlemlerini arzu ettiğiniz taktirde IOS ve Android cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.

Makale Özgünleştirme Gerekli midir?

Makale özgünleştirme, siteleri için içerik üretimi noktasında problem yaşayan kullanıcılar için çözüm niteliği taşımaktadır. Özgün içerik oluşturma noktasında yaşanan problemlerin önüne geçmek adına, kısa vadeli çözüm niteliği taşır. Sitemiz içerisinde yer alan alternatif site araçları gibi Makale Özgünleştirme de ücretsizdir.


SEO Hizmeti