Link Analizi Aracı - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Link Analizi


Bir URL girinLink Analizi aracı, istediğiniz bir sayfayı referans alarak içerisinde bulunan linklerin analizini yapmanızı sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz bu SEO aracından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sitemize kayıt olmanızı gerek yoktur. Aracı kullanmanız konusunda da herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. İstediğiniz sitelerin link analizlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Link Analizi Aracı Ne İşe Yarar?

Link Analizi aracı ile kendi sitenizin ya da rakip sitelerinizin linkleri hakkında detaylı bilgilere rapor üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede siteniz içerisinde yer alan bağlantıların kontrolünü sağlayabilirsiniz. Araç sayesinde toplam bağlantıları, iç bağlantıları, dış bağlantıları ve nofollow bağlantıların miktarını ve bağlantı türlerini (nofollow ya da dofollow) görebilirsiniz. Verileri CSV dosyası şeklinde export ederek bilgisayarınızda kaydedebilirsiniz. Bu sayede arşiv oluşturarak sitenizin linklerinin gelişimini ve durumunu kronolojik olarak gözlemleyebilirsiniz.

Link Analizi Aracı Nasıl Kullanılır?

Sitemiz içerisinde yer alan link analiz aracını ortalama bir internet kullanıcısı iseniz bile kolayca kullanabilirsiniz. Aracı kullanım süreniz birkaç saniyeyi geçmeyecektir. Hızlı ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Link Analiz aracını kullanabilmek için sitemizde yer alan SEO araçları bölümünden erişim sağlamasınız. Ardından;

  1. Link analizini gerçekleştirmek istediğiniz sitenin URL’sini ilgili alana yazınız ya da yapıştırınız.
  2. Mavi butona tıklayarak sonuçların gelmesini birkaç saniye bekleyin.
  3. Bağlantıları türlerine göre inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızda kayıt altında da tutabilirsiniz.


furkan danacı