Kırık Link Tespiti - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Kırık Link Tespiti


Bir URL girinKırık Link Tespit aracı site içerisinde ulaşılamayan linkleri bulmanızı sağlayan bir uygulamadır. İster kendi sitenizde isterseniz de farklı bir site üzerinden kırık linkleri tespit edebileceğiniz bu araç için cihazınıza ekstra olarak uygulama indirmenize gerek yoktur. Sitemiz üzerinden online olarak ücretsiz bir şekilde bu aracımızdan faydalanabilirsiniz.

Kırık Link Tespit Aracı Ne İşe Yarar?

Kırık Link Tespit aracı ile sitenizde öngöremediğiniz bozuk linkleri tespit edebilirsiniz. Arama motorlarından indeks almış bir sayfaya tıklayıp erişim sağlayamadığınız taktirde, o sayfanın kırık bir linke sahip olduğundan söz edebilirsiniz. Linkin yanlış verilmesi, sayfanın site üzerinden silinmesi ya da erişim engeli oluşması gibi nedenlerden kaynaklı olarak kırık linkler oluşabilmektedir. Kırık linklerin sitenizde yer alması site trafiğiniz açısından büyük oranda dezavantaj sağlamaktadır. Bu nedenle sitenizde varlığını sürdüren kırık linkleri tespit ederek, düzeltme sağlamanız oldukça önemlidir.

Kırık Link Tespit Aracı Nasıl Kullanılır?

Kırık Link Tespit aracını sitemiz üzerinden kısa bir süre içerisinde gerçekleştirerek, sonuç sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Aracı kullanmak adına yapmanız gereken işlem adımları şu şekildedir;

  1. Sitemiz üzerinden Ücretsiz SEO Araçları kısmında yer alan Kırık Link Tespit aracını bulunuz.
  2. İlgili alana istediğiniz bir web sitesinin URL bağlantısını doğru bir şekilde yazınız. Mavi butona tıklayınız.
  3. Karşınıza sitenizde yer alan kırık link verileri çıkacaktır. Dilerseniz başka bir sayfa için tekrar deneyebilirsiniz.


SEO Hizmeti