Kara Liste Araması - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Kara Liste Araması


Bir URL girinKara Liste Araması nedir, sitenizin mevcut IP adresi üzerinden kara listeye alınıp alınmadığını öğrenmenizi sağlayacak bir uygulamadır. Sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz işlem adımları ile yalnızca birkaç saniye içerisinde istediğiniz bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Kara Liste Araması Ne İşe Yarar?

Kara Liste Araması aracı ile istediğiniz sitenin URL’sini kullanarak IP adresi üzerinden veritabanlarını tarayabilir ve sitenin kara listede olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kullanacağınız bu hizmetle birçok fayda sağlayabilirsiniz.

  • IP veritabanları üzerinden sitenizin kara liste durumunu saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Bu bilgi ışığında sitenizle ilgili yapmak istediğiniz hamleleri gerçekleştirebilirsiniz.

  • Araçtan faydalanmak için sitemize kayıt olmanıza ya da belirli bir ücret ödemenize gerek yoktur.
  • Aracı sitemiz üzerinden online olarak kullanabilirsiniz cihazınıza ekstra olarak indirmeniz gereken bir uygulama yoktur.

Kara Liste Araması Nasıl Kullanılır?

Kara Liste Araması’nı kullanmak düşündüğünüzden çok daha kolay ve pratiktir. Sitemiz içerisinde yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde Ücretsiz SEO Araçları sekmesi üzerinden Kara Liste Araması aracını bulunuz.
  2. İlgili alana istediğiniz web sitenisinin URL bağlantısını giriniz. Mavi butona tıklayınız.
  3. Karşınıza çıkan raporda bilgisini istediğiniz sitenin alan IP adresini ve genel durumunu görebilirsiniz. Bunun yanında her SPAM veritabanı sunucusu için güncel olarak hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu sayede sitenizin kara liste durumunu doğrudan analiz edebilirsiniz.
  4. Dilerseniz başka bir URL bilgisi üzerinden aynı tespiti gerçekleştirebilirsiniz.


SEO Hizmeti