Hosting Durumu Sorgulama - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Hosting Durumu Sorgulama

En fazla 100 URL girin (Her URL ayrı bir satırda olmalıdır)Hosting Durumu Sorgulama aracı, istediğiniz sitenin hosting bilgilerini tespit edebileceğiniz bir araçtır. Sitemiz üzerinden ücret ödemeden faydalanabileceğiniz bu hizmeti sınırsız bir şekilde kullanmalısınız. 

Hosting Durumu Sorgulama Aracı Ne İşe Yarar?

Hosting Durumu Sorgulama aracı kullanmanız durumunda büyük avantaj sağlayabilirsiniz. Aracı kullanmanızın size sağlayacağı faydalar şunlardır;

  • Sitemiz üzerinden kolay ve pratik bir şekilde birkaç işlem adımı ile istediğiniz sorgulama hizmetini alabilirsiniz.
  • Aynı anda birden fazla sitenin hosting durumunu tek bir hamlede online olarak sorgulayabilirsiniz. Bu anlamda aracı cihazınızı indirmenize gerek kalmayacaktır.
  • Hiçbir ücret ödemeden Hosting Durumu Sorgulama aracından faydalanabilirsiniz.
  • İstediğiniz web sitesinin hosting durumu ile ilgili bilgileri birkaç saniye içerisinde öğrenebilirsiniz.

Hosting Durumu Sorgulama Aracı Nasıl Kullanılır?

Hosting Durumu Sorgulama aracını kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Araç içerisinde online olarak gerçekleştireceğiniz işlem adımları yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır. Bu nedenle bilgisayar ya da internet kullanımı konusunda yoğun bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur. Yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde Ücretsiz SEO Araçları kısmından Hosting Durumu Sorgulama aracını bulunuz.
  2. İlgili alana sorgulama yapmak istediğiniz web site ya da web sitelerin alan adlarını yapıştırınız.
  3. Mavi butona tıklayarak işlemin bitmesini birkaç saniye bekleyin. Karşınıza çıkacak rapor üzerinden sorgulama yaptığınız web sitelerinin HTTP kodu, tepki süresi ve durumu bilgilerini görebilirsiniz.


SEO Hizmeti