Google Index Kontrolü - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Google Index Kontrolü


Bir URL girinGoogle Index Kontrolü, sitenizde kaç sayfanın indeks aldığı bilgisine erişmenizi sağlayacak ücretsiz bir SEO aracıdır. Aracı kullanarak istediğiniz herhangi bir sitenin Google’a indeksli olan sayfa sayısı raporunu alabilirsiniz. Sitemiz içerisinde en çok kullanılan SEO araçlarından biri olan Google Index Kontrolünü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Google Index Kontrolü’nden online bir şekilde sitemize kayıt olmanıza gerek kalmadan sorunsuz bir yararlanabiilirsiniz. Bu anlamda cihazınıza herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Google Index Kontrolü Ne İşe Yarar?

Google Index Kontrolü aracı ile arama motoru nezdinde sayfasınızın indeks bilgilerini kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Site trafiğinizin iyileştirilmesi, indeks alan sayfalarınız ile doğrudan bağlantılı bir durumdur. SERP’lerde indeks aldığınız sayfaların artması halinde organik ziyaretçi sayınız da artmaktadır. Bu nedenle webmasterların indeks sayısını periyodik olarak takip etmesi önemli bir ayrıntıdır. Sitemizdeki bu araçtan hızlı ve pratik bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Google Index Kontrolü Nasıl Kullanılır?

Google Index Kontrolü aracının kulllanımı sitemiz içerisinde gerçekleştireceğiniz birkaç işlem adımından ibarettir. Aracı kullanmak için yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde Ücretsiz SEO Araçları sekmesine geliniz. Google Index Kontrolü aracını seçiniz.

  2. İlgili alana istediğiniz sitenin URL bağlantısını yapıştırınız. Mavi butona tıklayınız. Karşınıza çıkacak raporda Google indeks sayfa sayısı bilgisine erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz işlem adımının hemen ardından yeni bir URL üzerinden tekrar deneyebilirsiniz.


SEO Hizmeti