Google Cache Kontrolü - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Google Cache Kontrolü


En fazla 20 Bağlantı girin (Her Bağlantı ayrı bir satırda olmalıdır)İşleme...

Google Cache Kontrolü nedir siteniz içerisinde önbellek kontrolü yapmanızı sağlayan ve bu konu ile ilgili verileri karşınıza sunan bir SEO aracıdır. Sitemiz içerisinde ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz aracı kullanmak için kayıt olmanıza gerek yoktur. Bu hizmetten online bir olarak yararlanabilirsiniz böylece cihazınıza herhangi bir program indirmenize gerek kalmayacaktır.

Google Cache Kontrolü Ne İşe Yarar?

Google Cache Kontrolü yapmanız sitenizin trafiği açısından oldukça önemli faktördür. Çünkü cache yani önbellek kavramı sitenizin hızını büyük oranda etkilemektedir. Belli periyotlarda cache kontrolü yaparak sitenizin hızını tespit edebilir, konıu ile ilgili olarak siteniz üzerinde iyileştirmeler yapabilirsiniz. Sitenizle ilgili olumlu atımlarda bulunabilirsiniz.

Google Cache Kontrolü Nasıl Kullanılır?

Google Cache Kontrolü kullanımı kolay, güvenilir ve hızlıdır. Fazla vaktinizi almayacak bu işlem sayesinde sitenizin önbellek kontrolünü sağlayabilirsiniz. İşlem adımlarını gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde yer alan Ücretsiz SEO Araçları sekmesini açınız. Ardından Google Cache Kontrolü aracını seçiniz.
  2. Karşınıza çıkacak boş alana istediğiniz web sitesi ya da sitelerini doğru bir şekilde yazınız. (Tek seferde maksimum 20 tane bağlantıyı satır satır yazabilirsiniz.)
  3. Mavi butona tıklayın ve raporun açığa çıkmasını bekleyin. Raporda istediğiniz verileri görüntüleyebilirsiniz.
  4. Dilerseniz diğer web siteleri için farklı bağlantı linklerini yapıştırarak tekrar deneyebilirsiniz. Bu sayede aracı sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.


SEO Hizmeti