Domain İP Sorgulama - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Domain İP Sorgulama


Bir URL girinDomain IP Sorgulama aracı istediğiniz sitenin alan adının hangi IP üzerinden yayın yaptığını görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz aracı kayıt olmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Aracın kullanımı konusunda herhangi bir kısıt söz konusu değildir.

Domain IP Sorgulama Aracı Ne İşe Yarar?

Domain IP Sorgulama aracı ile herhangi bir domain adının IP adresini tespit edebilirsiniz. Daha öncesinde bir domainin IP adresini bulmak için Komut İstemi’ni kullanmaktaydı fakat bu süreç oldukça karmaşık ve zorluydu. Bu araç sayesinde istediğiniz bilgilere yalnızca bir tıkla ulaşabilirsiniz. Böylece zamandan önemli bir oranda kar edilmektedir. Domain IP Sorgulama aracı, SEO ve pazarlama stratejileri için oldukça önemli bir hale gelmiştir.

Domain IP Sorgulama Aracı Nasıl Kullanılır?

Domain IP Sorgulama aracı kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Bu nedenle aracın kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğundan söz edilebilir. Aracı kullanmak için yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde yer alan SEO Araçları kısmına gelin ve Domain IP Sorgulama aracını bulun.
  2. İlgili alana istediğiniz sitenin URL bağlantısını yapıştırınız ve butona tıklayınız.
  3. Karşınıza gelecek raporda IP adresi, ülke ve ISP bilgilerine erişebilirsiniz.

Kısa işlem adımları üzerinden saniyeler içerisinde istediğiniz domainin IP bilgilerine ulaşabilmeniz mümkün. Domain IP Sorgulama aracını sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.


SEO Hizmeti