Backlink Kontrolü - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Backlink Kontrolü


Bir alan adı girinBacklink Kontrolü aracı nedir, istediğiniz web sitesini referans alarak backlink raporu oluşturan önemli bir SEO aracıdır. Sitelerin hitlerini arttırma konusunda büyük bir önem haline gelen backlinkler, diğer web siteleri üzerinden ziyaretçi kazanmanızın altın anahtarı olarak görülebilir. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz Backlink Kontrolü aracı ile hızlı ve güvenli bir şekilde herhangi bir web sitesinin backlinklerini kolayca tarayabilir, rapor üzerinden analizler yapabilirsiniz.

Backlink Kontrolü Aracı Ne İşe Yarar?

Backlink Kontrolü aracı ile yapabilecekleriniz şunlardır;

  • İstediğiniz web sitesinin bünyesinde barındırdığı backlinklere buna ek olarak backlinklerin kaynağını rapor şeklinde görüntüleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz araç sayesinde sitenize zarar verme ihtimali bulunan spam içeriklikli backlinklerin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Basit bir tespitle sitenizi bu backlinklerden arındırıp SEO konusunda iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz.
  • Yalnızca kendi sitenizin değil, size eş değer sitelerin aldığı backlinklerin de kontrolünü sağlayarak rakiplerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Backlink Kontrolü Aracı Nasıl Kullanılır?

Backlink Kontrolü aracını sitemiz üzerinden kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracı kullanabilmek için sitemize kayıt yaptırmanıza ya da ücret ödemenize gerek yoktur. Yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Alan adı kısmına backlink kontrolü yapmak istediğiniz sitenin alan adını giriniz.
  2. Mavi butona tıklayarak backlink raporunuzun size ulaşmasını bekleyiniz. Gelen raporda incelemeye aldığınız sitenin kaç tane backlink’e sahip olduğunu görebilir. Bu veriye göre analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


SEO Hizmeti