Anahtar Kelime Yoğunluğu - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Anahtar Kelime Yoğunluğu


Bir URL girinAnahtar Kelime Yoğunluğu aracı nedir, bir içerik içerisinde yer alan anahtar kelimeyi total kelime sayısı ile kıyas ederek yoğunluk değerlendirmesi yapan önemli bir SEO aracıdır. Aracın algoritması miktara endeksli olarak anahtar kelime yoğunluklarını yüzdelik olarak tespit etmektir. Sitemiz üzerinden kayıt şartı olmadan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz bu SEO aracını sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Siteniz içerisinde yer alan tüm içeriklerinizin anahtar kelime yoğunluklarını tespit edebilirsiniz.

Anahtar Kelime Yoğunluğu Aracı Ne İşe Yarar?

Anahtar kelime kavramının arama motorları için büyük önemi olduğu su götürmez bir gerçektir. İçeriklerinizin indeks almasının ardından başarılı bir SERP sonucu elde etmek istiyorsanız, içeriklerinizde makul bir anahtar kelime yoğunluğu yaratmanız gerekmektedir. Bunun için Anahtar Kelime Yoğunluğu aracını kullanabilirsiniz. Sitenizin içerisinde yer alan tüm içerikleriniz bu aracı kullanabilirsiniz. Bunun yanında benzer konulu içeriklere sahip başarılı rakip sitelerin de anahtar kelime yoğunluğu belirleme konusundaki çalışmalarını çözümleyebilirsiniz.

Anahtar Kelime Yoğunluğu Aracı Nasıl Kullanılır?

Anahtar Kelime Yoğunluğu aracı kullanımı hızlı ve kolaydır. Sitemiz içerisinde istediğiniz içeriğin anahtar kelime yoğunluklarını saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinde SEO Araçları kısmından Anahtar Kelime Yoğunluğu aracını bulmalısınız.
  2. İstediğiniz içeriğin URL bağlantısını ilgili alana yapıştırın ve mavi butona basın.
  3. İçerikte yer alan toplam anahtar kelimesi sayısı, anahtar kelimelere, miktarlarına ve yoğunluklarına erişebilirsiniz.
     


SEO Hizmeti