Alexa Sıralaması Öğrenme - SEO FD

Ücretsiz Seo Araçları

Alexa Sıralamam


Bir URL girinAlexa Sıralaması öğrenme aracı, istediğiniz sitenin Alexa sıralamasını öğrenmenizi sağlayacaktır. Alexa web ölçümleme ve SEO araçları hizmete sunan Amazon’un bünyesinde yer alan bir şirkettir. Alexa çeşitli parametreleri göz önünde bulundurarak web siteleri içerisinde bir sıralama oluşturmaktadır. Bu sıralamanın iyi olması sitenin standart ve verimliliğini yüksek olduğunu göstermektedir. Bu yüzden de site sahipleri açısından Alexa sıralaması oldukça önemli bir ölçüttür.

Alexa Sıralaması Öğrenme Aracı Ne İşe Yarar?

Alexa Sıralaması Öğrenme aracı ile sitenizin Alexa bünyesinde hangi sırada olduğunu kısa bir süre içerisinde analiz edebilirsiniz. Güvenilir ve pratik hizmetimiz sayesinde sitenizin hangi konumda olduğunu Alexa sıralamaları üzerinden net bir şekilde görebilir böylece sitenizin eksik olduğu tarafları analiz edebilirsiniz. Bu sayede siteniz adına iyileştirme projeleri geliştirebilirsiniz.

Alexa Sıralaması Öğrenme Aracı Nasıl Kullanılır?

Alexa Sıralaması Öğrenme aracını kullanmak sitemiz üzerinden oldukça kolay ve hızlıdır. Yapacağınız işlem adımları vaktinizi almayacaktır. Yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. Sitemiz içerisinden Ücretsiz SEO Araçları kısmına girerek, Alexa Sıralaması Öğrenme aracını bulunuz.
  2. İlgili alana analiz yapmak istediğiniz sitenin adını doğru bir şekilde yazınız.
  3. Mavi butona tıklayınız ve analiz sonuçlarının gelmesini bekleyiniz.
  4. Karşınıza çıkacak raporda küresel sıralama, popülerlik, bölgesel sıra ve geri bağlantı bilgilerinin bulunduğu istatistikleri görebilirsiniz. Bu sayede siteniz hakkında yapabileceğiniz iyileştirmeleri tespit edebilirsiniz.


SEO Hizmeti